Uzaktan Okuma Sistemi

Yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, iş yerleri, ofis plazaları, rezidanslar, villalar, konutlar /siteler ve sosyal tesislerde en büyük sorunlardan birisi de aidat dışında toplanması zorunlu olan merkezi sistem enerji giderleridir. Bu konuda yetişmiş uzmanlarımız ve yetki belgeli partnerlerimizle kanun ve yönetmeliklerine uygun şekilde bir okuma sistemini talebiniz halinde yeniden kurgulayıp sistem kuruyoruz .

Bağımsız bölüm sahipleri veya kiracısına özel bir “kullanıcı adı ve şifre” ile kullandığı suyun tüketiminden ısının derecesine kadar farklı değer ve tüketim rakamlarını anlık olarak görebilecekleri ve bu tüketim değerlerine göre tasarruf içerisine girebilecekleri online sisteme sahip olacaksınız. Anlık olarak bir sayacın arızalı olduğunu görebilecek, bu konuda bağımsız bölüm kullanıcısını mağdur olmadan yönlendireceğiz. Birçok açıdan avantaj sağlayacak bu ileri teknolojik sistem ayrıca bağımsız bölüm kullanıcısına özel faturada ulaştıracaktır.

Anlık performans yönetimiyle merkezi sistem üzerinden tüm yapıların akıllı sayaçlarını ve akışlarını online göreceğimiz Uzaktan Okuma sisteminden bahsediyoruz. Şeffaf ve anlık denetime açık bu okuma sistemi ile bağımsız bölüm kullanıcıları güvenerek, ilk ve son endeksler gibi birçok özel ve önemli bilgiyi, hesaplama bilgilendirmeleri, ne için ne kadar ödeyeceklerini bildikleri giderlerini her ay bu fatura içerisinde görülebilecektir. Özellikle bu konuda site / toplu yapı alanı yöneticiliklerinde kendilerine hizmet verecek bir Enerji Masası oluşturulmaktadır.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.