Temizlik

Temizlik, yaşam merkezleri, oteller, atm ve banka şubeleri, avmler, okullar, iş yeri, ofis ve plazalar, konut/site ve sosyal tesislerin gibi bir çok tesiste prestiji ve yaşanan konforu en belirleyici unsurdur. Temiz hissedilen mekanlar insanların daha çok kendisine çeker ve bunu devamlı olarak sağlamak gerçekten profesyonel bir iştir. Bunu sağlamak için fonksiyonel ve belgeli ekipmanlarımızı, Sağlık Bakanlığı onaylı kullandığımız temizlik malzemelerimizle bir araya getirerek hem çalışanlarınızın, hem yaşayanlarınızın hem de ziyaretçileriniz memnuniyetlerini almanızı sağlıyoruz.

Çevreye ve insan sağlığına duyarlı, dezenfektan etkili kimyasallar ile yaşam merkezleri, oteller, atm ve banka şubeleri, avmler, okullar, iş yeri, ofis ve plazalar, konut/site ve sosyal tesislerin temizliği için de hizmetinizdeyiz. Müşterilerimize ait toplu yaşam alanlarında gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon etkili temizlik çalışmalarıyla, insan sağlığını tehdit ederek bozan ve yaşam konforunu düşüren, hastalığa neden olan patojen mikro organizmaların yok edilmesini, üremelerinin durdurulmasını sağlıyoruz.

Temizlik, farklı teknik ve ekipmanlarla planlama yapıldığı taktirde hem maliyet hem operasyon olarak başarılı sonuçlar vermektedir. QFS Yönetim Hizmetleri, tesisinize özel bir temizlik ekipmanı ile birlikte temizlik senaryonuzun oluşturulmasını size sağlayacaktır. Bu konuda bize güvenmenizi ve rehberliğimiz doğrultusunda süreci sizin için yönetmemize izin vermeniz yeterli olacaktır.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.