Teknik

Tesis teknik alt yapınızı en prestijli projelerinden biri haline getiriyoruz. Tesisinize ait tüm demirbaş, ekipman ve işlemesini sağlayan alt yapı varlığı tesisin değerini yükseltir. Size elinizde ki tesisin kriz yönetimlerini yapabilmek ve doğabilecek krizleri karşılama yeteneği kazandırır. Bu makine ve ekipmanların yeniden tarafımızdan tespiti yapılacak, makine ve ekipman ömürlerinin arttırılmasının sağlanması çok önemli bir profesyonel bir ihtiyaçtır. Bu profesyonel ihtiyacı QFS Yönetim Hizmetleri ile karşılamış olacaksınız.

Yedek parça ve malzeme temini sürecinde QFS Yönetim Hizmetleri Satın Alma Departmanı, tedarikçilerin ve servis kuruluşlarının takibini sağlayacaktır. Bakımı yapılacak mekanik, elektrik ve elektronik sistem ve donanımlarda ihtiyaç duyulacak her türlü sarf malzeme ve yedek parçayı sizler tarafından temin ettirilmesi sağlayacağı gibi sizin tarafınızdan temin edilen sarf malzeme ve yedek parçanın muhafazası ve korunması için de özenli bir çalışma yaparak depo sisteminizi de oluşturacağız. Bütün bunlar tarafımızdan tamamlandığında bir noktadan takip edilebildiğiniz çalışan bir teknik bir alt yapıya sahip olduğunuza emin olabileceksiniz.

Tesiste bulunan tüm elektrik, elektronik ve mekanik sistem ve ekipmanların enerji tüketimi, arıza ve güvenlik ilkesi ile işletilmesi sağlanacak formlar ve raporlamalar hazırlanarak ve denetlenmesi sağlanacaktır. Bakımları üretici sorumluluğu ve yetkisini gerektiren ekipmanların bakımları başta olmak üzere ekipmanların istenilen ve beklenilen şekilde fonksiyonlarını yerine getirmeleri, ekonomik ömürleri, güvenirliklerini ve süreklilikleri sağlayacak şekilde, QFS Yönetim Hizmetleri tarafından ilgili servis sağlayıcılarla bakım sözleşmelerinin yapılması konusunda sizlere rehberlik yapılacaktır.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.