Sosyal

Yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, iş yeri, ofis ve plazalar, konut/site ve sosyal tesislerin insanlar günlük ihtiyaçlarının tamamını yaşadıkları ve kullandıkları alanlarda karşılamak isterler. Bunun için sosyal alanlar ve donatılar yaşayan bu alanları kullanan veya kullandırılması istenen kişilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmesi çok önemlidir.

QFS Yönetim Hizmetleri, en uygun sosyal etkinlik başlıklarını sizin için yeniden şekillendirerek size proje sunacağız. Projemizde kullanıma müsait tüm alanlar tespiti yapıldıktan sonra bu alanların nasıl değerlendirilebileceği ve kullanılacağına yönelik size alternatifli bir sunum yapacağız.

Her kurgulanacak sosyal alan projemiz sizin hem prestij hem de mali olarak güçlendirmeye yönelik olacağından bu projeler tesisiniz açısından vazgeçilemez bir hizmetimizin olacağından eminiz. 7 ‘den 70’ e kadar her yaş ve cinsiyete yönelik yenilikçi ve farkındalık yaratacak projelerden sadece birkaç tanesini hayal gücünüzü artırmak amacıyla sizinle paylaşıyoruz.

Tesis içerisindeki şartlar değerlendirilerek, maliyet ve yatırım malzemeleri raporlanarak, yönetmeliğe ve yönetim planına uygun şartlar sağlandığı taktirde tesisinizi kullanların ve ziyaretçilerinize kreş hizmetinin verilebilmesi sağlıyoruz. Spor etkinlikleri için bir kulüp kurulması veya bir kulüp şubeliğinin alınması, lokal kurulması (ailelerin gençleri için langırt, bilardo, masa tenisi, voleybol, basketbol, halı saha, satranç ve aktivite planlamaları ) yapılabilirliği sağlanabilir. İşletmeye yönelik tesis sahipleri açısından çalışanların oryantasyonunu sağlamak adına vazgeçilmez bir motivasyon unsurudur. Bu konuda ihtiyaç duyacağınız alt yapıyı QFS Yönetim Hizmetleri olarak size vermenin gururunu yaşayacağız.

Tesis içerisinde spor salonu, sauna ve hamam tesislerinizi profesyonelce işletilmesini sağlıyoruz. Konusunda uzman profesyonellerimiz sayesinde hem sportif etkinliklerinizi artırıyoruz, hem de bundan tesis yönetimlerinin ek gelir kazanmasını sağlıyoruz. Bu etkinliklerin devamlılığı ve memnuniyetlerin sağlanmasıyla hem tanıtımınızı hem de ziyaretçi sayınızı artırıyoruz.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.