Peyzaj ve İlaçlama

Yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, iş yerleri, ofis plazaları, rezidanslar, villalar, konutlar/siteler ve sosyal tesislerin peyzaj ve çevre düzenlemesi elindeki markanın değerini artıran, pazarlamasına yardımcı olan için en önemli hizmettir. Öncelikle sahibi olduğunuz peyzajın doğru kurgulanmış sulama sistemine sahip olması gerekir. Bu sistemi kurgulayarak kurulumunu yapan, kurgusu ve kurulu yapılmış mevcut sulama sistemlerinizin çalışma düzenini kontrol altında tutan, bakımını yapabilen, konusunda uzman peyzaj mimarımız ve peyzaj teknikerimizle peyzaj hizmetimizi vermekteyiz.

Peyzaj mimarımızın yönlendirmesiyle Yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, iş yerleri, ofis plazaları, rezidanslar, villalar, konutlar/siteler ve sosyal tesislerin bulundukları yerin toprak yapısına uygun bitkilendirme yapılmasını size öneriyoruz. Bu çalışmamızla amacımız yaşam alanlarında sahip olduğunuz ağaç ve bitkilerin canlı renklere ve uzun ömürlere sahip olmasını sağlamaktadır. Peyzaj mimarımız ve ziraat mühendisimiz eşliğinde peyzaj alanlarınızda çimlerin biçilmesi, ağaçların budanması, gübreleme ve ilaçlama faaliyetlerinin düzenli yapılmasını sağlıyoruz.

Yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, iş yerleri, ofis plazaları, rezidanslar, villalar, konutlar/siteler ve sosyal tesislerde böcek ve haşere üzerinde uzman kadrosu ve sertifikalı kimyasal ürünleri ile insan ve hayvan sağlığını tehdit etmeyecek özellikli ilaçlarımızla hizmet vermekteyiz. Aylık ve Yıllık yapılacak ilaçlama takvimimize bağlı kalarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına sürekli çalışmaya devam ediyoruz.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.