Muhasebe

Tesislerde günlük yapılan her işlem bir aylık bir raporun, aylık bir rapor bir yıllık tablonun oluşmasını beraberinde getirir. Her gününüz ne kadar doğru işlem görür ve raporlanırsa, aylık raporunuz o kadar sağlıklı, yıl sonu rapor ve hedeflerinize yürüdüğünüz yolda da kendinizi o kadar güvenli ve huzurlu olacaksınız. Konusunda tecrübeli ve uzman bir kadronun desteği ile günlük rutin işlemleriniz tamamlanacak, gün sonlarınız ve doğru raporlanacak ve doğru denetlenecek olması çok önemlidir. Yılın ilk gününden yılın son gününe kadar kontrolü elden bırakmamanız gerekiyor.

Bunun içinde sizler için;

Tesis bütçenizin hazırlanmasında merkez yönetim ekibimizle sizlere rehberlik edeceğiz,

Tüm hizmet alımlarınızı mali açıdan inceleyecek, sözleşme ve mali konular hakkında yazılı olarak sizlere rehberlik yapacağız, teklif ve değerlendirme formu ile bu süreçlerinizi sizlere için yönetebilir olmasını sağlayacağız,

Sözleşmeler ve personeller vasıtasıyla tesisinizde gerçekleşen giderlere ilişkin özel raporlar hazırlayıp atacağınız adımlara daha da vizyonel bakmanızı sağlayacağız,

Tesisinizin yönetilmesi ve işletilmesi nedeniyle oluşan gider ve masraflarınızın talepleriniz doğrultusunda ödeme talimatlarının hazırlanmasını ve sunulmasını sağlayacağız,

Banka ve nakit ilişkileri, alacak ve borç dengeleri sizler adına izlenecek ve düzenli olarak yapılacak raporlamalar ve sunumlar sayesinde yarınınızın dününüzden çok daha iyi olmasını sağlayacağız.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.