Medya ve Kurumsal Kimlik Yön.

QFS Yönetim Hizmetleri, Sitelere/ Toplu Yapı Alan Yöneticiliklerine özel, yaşayanların ve esnaflarının yer aldığı sadece yaşadığı alana özel yazılı bülten çıkarabilir. Kültürel, magazinsel ve yönetim haberlerinin ve bilgilendirmelerinin yapıldığı, yaşayanların, yönetimin, yaşayanlarının ve esnaflarının reklam ve ticari ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birlikte hareket edecekleri bir organizasyon oluşturulmaktadır. Bu organizasyon yaşayanlarla iletişim içerinde oluyor, yönetim planına ve projede yapılan sözleşmelere tamamen uygun olarak yaşadığı alana prestij katıyor ve her bağımsız bölüme, talebe göre ziyaretçilerine de aylık 1 tane ücretli / ücretsiz olarak teslim edilebilmektedir

Yaşadıkları alanlarda insanlara ulaşmak, insanları bunların bir parçası yapmak, bunun için emek verme heyecanına özellikle gençleri ortak etmek, hattaa bundan para kazanabilme şanslarını gençlere tanımak bu organizasyonu daha da değerli kılmaktadır. QFS Yönetim Hizmetleri, Yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, ofis ve plazalar, konut/site ve sosyal tesislerin prestij değerlerinin artması amacıyla web site, sosyal medya danışmanlığı ve grafikerlik hizmetlerini size sunmaktadır. Vizyon sahibi, tecrübeli ve dinamik uzman bir kadro ile yazılı ve görsel basın üzerinden yapılacak tanıtım ve reklam çalışmalarında da rehberliğimizden faydalanabileceksiniz.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.