İnsan Kaynakları

Yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, iş yerleri, ofis plazaları, rezidanslar, villalar, konutlar/siteler ve sosyal tesislerin olduğu sektör düşünüldüğü kadar geniş bir sektör değildir. Maalesef akademik eğitim sisteminin olmadığı ve desteklenmediği bir sektördür. Bundan dolayı konusunda uzman personel bulmakta bir o kadar zordur. Uzmanlık, doğru ekip ve tecrübe ile kazanılmış olan bilgi ve yetenek birikimidir. Bu birikime sahip personellerimizle sizi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Personelin yetkinlikleri, bilgi ve tecrübeleri ve branşlarına göre maliyetleri de farklılık gösterecektir. Çünkü tüm yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, iş yerleri, ofis plazaları, rezidanslar, villalar, konutlar/siteler ve sosyal tesisler farklı lojistik konumlara sahip olduğundan bu bölgede farklı sosyo- ekonomik yelpazede personel istihdam etmek söz konusu olacaktır.

Birçok yönetim şirket personeli üstüne almayıp hizmet verdiği tesisin riskini paylaşmamaktadır. Bunun en büyük sebebi de gelir – gider dengesinin doğru seviye de yürütülememesi, personelin maddi ve hukuki sorumluluklarından kaçma çabasıdır. QFS Yönetim Hizmetleri, geliri yüksek seviyede tutma sorumluluğunun gereği ile daha bilinçli hareket ederek finans ve mali yapıda başarıyı bu yüzden çok önemsemektedir. Başarılı mali yapı huzurlu, mutlu ve işini sahiplenen personel profilini yaratmaktadır. QFS Yönetim Hizmetleri çalışanları bir aile olduklarını bilirler ve çalıştıkları yapılar onların evleridir. Bunun eğitim ve bilincini alan personellerimiz uzun yıllar bizimle aynı yolu yürümenin mutluluğunu yaşarlar.

İnsan Kaynaklarında uzman personellerimiz, personel alımı, bordrolama, sgk ve vergi mevzuatına göre yasal işlemlerin yapılması, özlük dosyaların güncel tutulması gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.