Hukuk

Tesis Yönetimlerinin de dahil olduğu insanın olduğu her yerde olası anlaşmazlıklar, uzlaşmazlıklar, eksik veya yanlış bilgilenmelerden kaynaklı anlaşmazlıklar için size hukuki danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hukuk müşavirliğimiz altında konusunda uzman bir ekibimiz, ihtiyaç duyulan bilgi ve konunuzla alakalı hukuki mevzuatlar, kanunlar ve yargıtay kararları doğrultusunda verdiğimiz bu hukuk danışmanlığı hizmetimize yön veriyoruz.

Kat Mülkiyeti Kanunu, Borçlar Kanunu, Yönetim Planları ve özel sözleşmelere dayalı olan anlaşmazlıklarınızın yanında doğmuş veya doğabilecek özel sorunlarınızda da yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz avukatlarımızı size çözüm ortağı yapıyoruz.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.