Havuz

Havuz Sistemlerinin kurulması ve işletilmesi konusunda uzman bir kadromuz ile havuzlarınızın bakımını yapıyoruz. Havuzların kullanıcıların gördüğünden daha fazlasını, havuz mekanik, elektrik-elektronik sistemlerinizin, filtrasyon pompalarınızın kurulmasından uzman olan ekibimiz sizin içinde tüm bakımlarını rahatlıkla sizin için yapacaktır.

Havuzun bakımı, insan sağlığına direk etki eden bir hizmettir. Bu hizmetin verilmesi sırasında havuzun ph ve klor değerlerinden doğabilecek önemli cilt rahatsızlıklarının önlenmesi için düzenli tahlil alınıp laboratuvarlarda analiz ettirilmesi ile mümkündür. Tesisler için en önemli bilgilendirme, havuz analiz sonuç raporlarının da kullananlara düzenli ilan edilmesidir. QFS Yönetim Hizmetleri bunu “mavi bayrak” kullandığı organizasyon ve bu organizasyonu yönetecek donanımlı uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Kullanılan kimyasallar kadar bunu profesyonelce yapan bir donanımlı bir ekibin olması, bu ekibin temizliklerini teknolojik ekipman ve havuz temizlik robotlarıyla yapılması havuz temizliğinde memnuniyeti kazanmamızda bizi başarı sağlamaktadır. Bu yüzden Kalite Tesadüf Değildir.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.