Güvenlik

Tesislerin yapısal eksiklerini, risklerini tespit etmek amacıyla kapsamlı bir keşif yapılacak ve bu yapılacak keşif sonrasında size rapor sunulacaktır. Tesisin giriş ve çıkışları, yaya ve araç trafiklerinin kontrolü, oluşan yoğunluklarda sorunların önüne geçecek yaşam ve işletim kurallarının oluşturulması, güncel tutulması, tesisi kullananlara özel bilgi ve belge paylaşımı yapılması, bu sayede mutluluk, huzur ve güven duygularını bir arada ve sürekli yaşamaları sağlanacaktır.

Özellikle tesislerde kullanılan yaya ve araç giriş sistemleri gözden geçirilecektir. Kayıtlı kullanıcı profilleri oluşturulacak veya mevcut olan kayıtlı kullanıcı geçmişi gözden geçirilerek son durum ile ilgili size raporlanacaktır. Bu raporlama tesisin görevlilerini, güncel olup olmadığını ve tesisi kullananlar açısından da güven, huzur ve mutluluğunun yükseltilmesi sağlanacaktır. QFS Yönetim Hizmetleri, kurguladığı ve raporladığı bu sistemler sayesinde duyulan haklı gururunu her geçen gün daha fazla yaşamaktadır. QFS Yönetim Hizmetleri, tüm bu çalışmalarıyla tesis içerisinde yarattığı güven hissiyle, yatırım yapacak kişilere güvenilir tesis bakışını kazandırmaktadır. Güvenilirlik, tesis yatırımcısı ve kullanıcısına prestij ve maddi değerlerdeki artışı beraberinde getirecektir.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.