Finans

Tüm tesislerde gelirin düzenliliğinin sağlanabilmesi, doğru bir mali ve hukuki altyapı kurulmasına bağlı olduğunun bilincinde olan ve bu durumu sayısız deneyimi ile doğrulayan QFS Yönetim Hizmetleri, Yıllık hazırlanması gereken mali planlamadan, müşterilerine ulaştırılmasına, sağlanan hizmet memnuniyetiyle bunun sürekli artış gösteren bir başarı grafiğine kavuşmasına, sağlanan başarıdan doğan mali güçle projenin daha iyi yatırımlar kazanmasına olanak sağlar. Sizin için kurabileceğimiz bu tesis yönetim modeli ve günümüz teknolojisi ile büyük katma değer sağlamış olacaksınız.

Her tesisin lojistik olarak bulunduğu yere özel sosyo-ekonomik bir yaşayan profili vardır. Bu profilleri ortaya çıkarmak, ortaya çıkan profillere yönelik hizmetler sunmak, sunulan hizmetlerde ortaya çıkan sorunlara çözüm önerileri getirmekte profesyonel tesis yöneticiliğinin en önemli sorumluluğudur.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.