Etkinlik

QFS Yönetim Hizmetleri, Yaşam merkezleri, oteller, avmler, okullar, ofis ve plazalar, konut/site ve sosyal tesislerin prestij değerlerinin artması, tesisin yatırımcılarını, kullanıcılarını ve ziyaretçilerini artırması, beşeri ilişkileri artırması, yaşanılan veya kullanılan alanın marka değerini yükseltmesi bu tesislerde yapılanlar ve yapılanlardan doğan memnuniyetin ses getirecek şekilde tanıtım ve organizasyonu ile mümkün olduğunu defalarca tecrübe etmiş uzman bir ekiple size hizmet vereceğiz.

Ünlü veya yerel sanatçılarla konserlerin düzenlenmesi, havai fişek, lazer gösterileri, alt kadro grupların sahne alması, stantların açılması, yatırımcıların, sakinlerin ve esnaflarının buna katılmalarının sağlanması, bunları yapabilmek adına sakinlerin sahibi oldukları şirketler veya çalıştıkları şirketlerle sponsorluk desteklerini vermeleri ile bu etkinliklerin büyüklüklerini artırmak, radyo ve televizyon, basılı yayında bunların duyuruları ve sonuçlarını yayınlatmak girişimleriyle kazanılan prestijin büyüklüğü düşünüldüğünden çok daha fazla olması sağlanacaktır.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Firmamız, sektöründe büyük gelişme göstermiş, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile sizlere iyi hizmet vermek için büyük bir güce sahiptir.

PRENSİBİMİZ

İnsana verdiğimiz önemden dolayı, tüm hizmetlerimizde öncelikle müşteri memnuiyetini ön planda tutarak sizlerin huzurunu güvenini ve konforunu ön planda tutuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayamak için sektöründe uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Marketing

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for the high level overviews Iterative approaches. to corporate strategy.